Autorzy / kontakt

Marcin "Kyrios" Kiryk (administrator, autor)
Owoc wyjątkowo śnieżnej zimy stulecia - wspaniały rocznik '79.


Hodowany w różnych okresach czasu w różnych częściach Polski: Mirosławiec, Horodyszcze, Biała Podlaska, Lublin, Warszawa.
Majsterkowicz z zamiłowania...
Zaliczył dwa wydziały Politechniki Lubelskiej (zaczynał na Wydziale  Elektrycznym, kończył na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki).

Na co dzień pracuje w Agencji ... :) - aktualnie jako administrator systemów teleinformatycznych, wcześniej zaliczył doświadczenie jako tester oprogramowania, pracownik działu bezpieczeństwa informacji. Potyrał także w bankach jako pseudo-analityk kredytowy oraz spec od przerzucania korespondencji.

Przez dwójkę urwisów nazywany "Czadowym Tatusiem".

Kontakt


Współpraca:
W związku z pojawiającymi się mailowymi zapytaniami dotyczącymi chęci podjęcia współpracy - uprzedzam pytania - owszem jest taka możliwość i generalnie jestem chętny.

Współpracę można nawiąząć za pomocą następujących portali:Jakieś inne pomysły, barter? Pisz śmiało na maila.. ale.. uprzedzam - lubię konkrety :)

*Na korespondencję noszącą znamiona "masówki" - nie odpowiadam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze przed opublikowaniem są moderowane.
Od dnia 01.07.2017 wszystkie nowe komentarze zawierające w treści reklamę i linki reklamowe kierujące do stron o charakterze komercyjnym będą usuwane i oznaczane jako spam.
Od dnia 01.07.2017 wyłączyłem możliwość anonimowego komentowania postów.
Linki do Waszych blogów mile widziane.