niedziela, 29 maja 2016

185. Kubek arachnofila

Kupiłem kiedyś kawę rozpuszczalną w Biedronce, dla kubka szklanego, bo jak zobaczyłem to pomyślałem, że jak kawe już wypiję to "szklanicę" jakoś sobie ozdobię. Kawa "wyszła" i powstał kubek z motywami pajęczymi:


Pierszwy motyw znalazłem w sieci przez przypadek i tak sobie zapisałem "na potem":Miały być dwa lub trzy takie same, ale powiałoby to nudą, a że kiedyś chodowałem ptaszniki kędzierzawe (Brachypelma Albopilosum) oraz ptaszniki czerwonoodwłokowe (Brachypelma Vagans) to postanowiłem poszperać za jakimś przyzwoitym zdjęciem... Spodobało mi się zdjęcie z ptasznikiem białokolanowym (Acanthoscurria Geniculata). Było w kolorze, ale przerobiłem je na czarnobiałe (niestety póki co mam tylko czarnobiałą drukarkę laserową). Powstała druga strona kubka:Sam kubek został pomalowany emalią akrylową, po naklejeniu grafiki lakierowałem lakierem szybkoschnącym. Teraz trzy dni utwardzania i test czy gorąca kawa nie zniszczy mojej pracy. Oby nie :)
A jaki wkład? Myślę, że w takim kubasku najlepiej będzie smakować kawa pikantna.

2 komentarze:

  1. Też mam te kubki i czekają na przerobienie :D Fajny pomysł z tymi pająkami :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czekam na realizację ;) Mam jeszcze jeden taki do przerobienia ale motyw będzie inny.

      Usuń

Wszystkie komentarze przed opublikowaniem są moderowane.
Od dnia 01.07.2017 wszystkie nowe komentarze zawierające w treści reklamę i linki reklamowe kierujące do stron o charakterze komercyjnym będą usuwane i oznaczane jako spam.
Od dnia 01.07.2017 wyłączyłem możliwość anonimowego komentowania postów.
Linki do Waszych blogów mile widziane.