poniedziałek, 20 lutego 2017

236. Scyzoryk kempingowy 8-funkcyjny (Kayoba)

"Multinarzędzie, które zawsze przyda się na campingu! Wyposażone w korkociąg, nóż, szpikulec, otwieracz do butelek, otwieracz do konserw, widelec, łyżkę oraz kółko na klucze. Pokrowiec w zestawie." - Jula.pl


No to kupiłem, ale nie dla siebie tylko dla dzieciaków (wiek: 8 i 5,5). Niedługo wiosna, zrobi się cieplej i jest postanowienie, że zaczniemy się razem wdrażać w tematyce survivalu i bushcrafu. Póki co chętnie chłoną wiedzę z odpowiednich kanałów na YouTube - zatem niedługo zaczniemy zmieniac teorie w praktykę.

Na początek Klony dostały po takim drobnym i nie drogim sprzęcie:

 
Jak wspomniane zostało na wstępie multinarzędzie posiada 8 funcji, na zdjęciu poniżej widoczne 6 z nich, czyli korkociąg, nóż, otwieracz do butelek i otwieracz do konserw (w jednym blejdzie), widelec oraz łyżka:


Bardzo fajną i przydatną funkcją jest możliwość rozłożenia całości na niezależne moduły - czyli można kulturalnie szamać nożem i widelcem jednocześnie:


A ty dwie pozostałe funckjonalności: szpikulec i kółko na klucze:Dzieciaki zadowolone - póki co testowane na parówkach i pizzy.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze przed opublikowaniem są moderowane.
Od dnia 01.07.2017 wszystkie nowe komentarze zawierające w treści reklamę i linki reklamowe kierujące do stron o charakterze komercyjnym będą usuwane i oznaczane jako spam.
Od dnia 01.07.2017 wyłączyłem możliwość anonimowego komentowania postów.
Linki do Waszych blogów mile widziane.