sobota, 18 lutego 2017

235. Efekty-Diy.pl

Coś dla gitarzystów.. projekty efektów, przystawek, wzmacniaczy do gitary elektrycznej..

Jeśli nie jesteś zwolennikiem płacenia za markę (często jest tak że coś jest lepsze od czegoś innego tylko ze względu na logo), a przede wszystkim pośrednikom .. i poniższy opis jest zgodny z Twoimi przekonaniami..


.. śmiało wskakuj na stronę:

Co tam znajdziemy?
Całkiem dużą garść przydatnych projektów.
Np. Roger Mayer OCTAVIA:


.. lub wzmacniacz SOLDANO SLO100:


Generalnie jest tak, że można zakupić gotowe zestawy do samodzielnego montażu (tzw. KITy), ale jeśli ktoś czuje się na siłach i lubi wyzwania to przy każdym projekcie znajdzie dołączoną dokumentację:


Na podstawie dokumentacji, przy odrobinie wiedzy i doświadczenia, można wybrany projekt zbudować samodzielnie od podstaw.

Jeden minus - załączona dokumentacja nie zawiera przygotowanych wzorów płytek drukowanych PCB... ale to nie jest problem, bo na podstawie (niektórych) planów jesteście w stanie wykonać sobie samodzielnie te wzory.. jak? Służę pomocą i poradnikiem, który znajduje się tutaj na blogu.. jeden z pierwszych wpisów: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze przed opublikowaniem są moderowane.
Od dnia 01.07.2017 wszystkie nowe komentarze zawierające w treści reklamę i linki reklamowe kierujące do stron o charakterze komercyjnym będą usuwane i oznaczane jako spam.
Od dnia 01.07.2017 wyłączyłem możliwość anonimowego komentowania postów.
Linki do Waszych blogów mile widziane.