wtorek, 28 czerwca 2016

194. Skrzynka na butelki z olejem (po ozdobieniu)

Po tygodniu (albo i dłużej) nic nie robienia, przyszła w końcu pora na ozdobienie skrzynki na butelki z olejem, którą to popełniłem nie tak dość dawno temu.


Surową skrzynkę z w/w postu pomalowałem dwiema warstwami bejcy w kolorze jasnego dębu. Następnie przy pomocy multiszlifierki z wałkiem ściernym załamałem wszelkie krawędzie, do których owym wałkiem udało mi się dotrzeć. W końcu całość została zaimpregnowana olejowoskiem (jedna warstwa).Postanowiłem jeszcze do skrzynki dorobić jakiś dodatkowy element dekoracyjny. Nie jest to co prawda etykietka od oleju jadalnego - raczej mineralny, ale co tam, mi pasuje :)Etykietka została wykonana metodą decoupage na kawałku sklejki o wymiarach: 3,80 cm x 8,50 cm. Kawałek sklejki został wcześniej pomalowany farbą akrylową w kolorze zbliżonym do ecru.

Wzór (szablon) etykiety pobrałem z interentu. Można go znaleść przykładowo pod adresem: http://themysticdream.com/pages/how-to-use-conjure-oils

Wygląda tak:


I to właściwie tyle. Poniżej już gotowa skrzynka bez butelek oraz z butelkami w środku:


2 komentarze:

  1. Bardzo pomysłowo - estetyczny sposób na przechowanie butelek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna etykieta, bardzo klimatyczna

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze przed opublikowaniem są moderowane.
Od dnia 01.07.2017 wszystkie nowe komentarze zawierające w treści reklamę i linki reklamowe kierujące do stron o charakterze komercyjnym będą usuwane i oznaczane jako spam.
Od dnia 01.07.2017 wyłączyłem możliwość anonimowego komentowania postów.
Linki do Waszych blogów mile widziane.